O nas

O nas 2018-10-23T15:51:45+00:00

Firma Handlowo Usługowa Brasner spółka cywilna powstała 2008 roku. Początek działalności firmy związany był głównie z montażami systemów chłodniczych
i klimatyzacyjnych przy jednoczesnym rozwoju działu handlowego.

Obecnie działalność naszej firmy opiera się na dystrybucji produktów z zakresu:
– chłodnictwa
– klimatyzacji
– ogrzewnictwa
– auto-klimatyzacji
– wentylacji
– części AGD

W naszej firmie znajdziecie Państwo partnera, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie. W  ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości renomowanych firm polskich i zagranicznych. Są to uznane i cenione marki: BRS TOOLS, TESTO, VALUE, CPS, ECO, ELIWELL, LAE, EMBRACO, TECNO, CASTEL, SINCLAIR, HONEYWELL.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowany personel, który chętnie udzieli wszelkich informacji i zadba o sprawne i szybkie skompletowanie zamówionego towaru oraz wysyłkę. Dbamy o to, aby nasz Klient był zawsze zadowolony i miał pewność, że dokonał właściwego wyboru. Na wszystkie towary zawsze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
Bezpłatnie opracowujemy kosztorysy oraz wstępny dobór urządzeń z uwzględnieniem wymagań klienta. Firma zapewnia wsparcie zarówno w samym procesie sprzedaży, jak i późniejszej obsłudze.

Siedziba firmy  znajduje się w Sulechowie/k Krakowa, skąd są obsługiwani klienci z całej Polski. Od 2016 roku mamy przyjemność gościć naszych klientów
w nowej siedzibie firmy. Do klientów docieramy poprzez systemy sprzedaży internetowej, posiadamy własny sklep internetowy coolmarket.pl oraz stacjonarny salon techniczny umożliwiający bezpośredni zakup i odbiór zamówionych towarów.

Dla firm serwisowych gwarantujemy atrakcyjne rabaty!!!

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi