10 lat firmy Brasner

 

Obecny rok to dla firmy Brasner  bardzo ważny okres w działalności. W lutym obchodzimy 10. urodziny. To już 10 lat, odkąd firma pojawiła się po raz pierwszy na naszym rynku

Zamysł o rozpoczęciu nowej przygody nie był łatwy, ale każde kolejne dni, miesiące
i wreszcie lata utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja. Determinacja właścicieli i wizja jasno określonych celów pozwalała na konsekwentne dążenie do ich realizacji. Tak dzieje się do dziś, mimo wielu trudności, jakie niesie za sobą działalność na tak trudnym i wymagającym rynku, jakim jest chłodnictwo i klimatyzacja.

 

Siedziba firmy  znajduje się w Sulechowie/k Krakowa, skąd są obsługiwani klienci z całej Polski. Od 2016 roku mamy przyjemność gościć naszych klientów w nowej siedzibie firmy. Do klientów docieramy poprzez systemy sprzedaży internetowej, posiadamy własny sklep internetowy coolmarket.pl oraz stacjonarny salon techniczny umożliwiający bezpośredni zakup i odbiór zamówionych towarów.

Sukces firmy to duża zasługa najwyższej jakości oferowanych produktów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Są to uznane i cenione marki: BRS TOOLS, TESTO, VALUE, CPS, ECO, ELIWELL, LAE, EMBRACO, TECNO, CASTEL, SINCLAIR, HONEYWELL wysoko wykwalifikowany personel, świadoma i odpowiedzialna obsługa klientów, optymalny dobór sprzętu i wsparcie zarówno w samym procesie sprzedaży, jak i późniejszej obsłudze.

10 lat działalności ugruntowało pozycję firmy Brasner na rynku w czołówce polskich firm. Ciągłe podnoszenie jakości obsługi oraz wprowadzanie nowych marek pozwala na ciągły rozwój firmy i patrzenie w przyszłość na kolejne dziesięciolecia.

Właściciele firmy wraz z całym zespołem chcieliby serdecznie podziękować wszystkim klientom, którzy zaufali firmie i skorzystali z jej oferty, realizując swoje inwestycje. Będziemy dążyć, aby dalsza współpraca była powodem do zadowolenia dotychczasowych i nowych klientów.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego świętowania naszych 10-tych urodzin.

 

 

Nowości w sklepie

klimatyzator-dachowy-sinclair-do-kamperow-asv-25a

Klimatyzator dachowy SINCLAIR do kamperów ASV-25A

Klimatyzator dachowy do kamperów ASV-25A (2,5 kW / 2,2 kW)Klimatyzatory dachowe kamperów to rozwiązanie pozwalajace ,,Poczuć komfort również na wakacjach". Pracują w oparciu o ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy R410A. Urządzenie wyposażone jest w pilot bezprzewodowy oraz moduł WiF. Ponadto posiada 2-letnią gwarancję. 

preparat-do-czyszczenia-i-dezynfekcji-klimatyzacji-i-innych-powierzchni-virusolve-koncentrat-1l-orchidea-1l-20l

Preparat do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji i innych powierzchni VIRUSOLVE + koncentrat 1l Orchidea (1l=20l)

Virusolve+ koncentrat Orchideajest opatentowanym płynnym preparatem do mycia i dezynfekcji , Znajduje zastosowanie nie tylko w instalacjach klimatyzacyjnych ale niemal na wszelkich urządzeniach i powierzchniach

otulina-kauczukowa-w-roli-armacell-armaflex-ace-izolacja-do-otulin

Otulina kauczukowa w roli ARMACELL Armaflex ACE, izolacja do otulin 

Wszechstronna elastyczna izolacja kauczukowa do chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, instalacji grzewczych i sanitarnych.

analizator-spalin-testo-320-basic-zestaw-z-drukarka

Analizator spalin testo 320 basic - zestaw z drukarką 

Analizator spalin testo 320 basic jest podstawowym narzędziem pracy instalatorów i serwisantów urządzeń grzewczych.  Wysokiej jakości, profesjonalny i prosty w obsłudze analizator spalin testo 320 basic zapewnia możliwość wykonania wszystkich niezbędnych czynności pomiarowych bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń.

analizator-invertera-inverter-check-kit-zestaw-do-testowania-falowanika-inverterowego

Analizator invertera INVERTER CHECK KIT Zestaw do testowania falowanika inverterowego

Tester inwertera jest nieocenionym zestawem testowym do analizy problemów z klimatyzatorami chłodząco-grzejącymi/ z odwróconym nawiewem powietrza.

w naszej ofercie posiadamy produkty następujących producentów:tel: 12 291 98 44
tel.kom. 504-147-656
tel.kom. 501-791-166