Uszczelniacze do klimatyzacji Errecom ULTRA mniej znaczy więcej

->, Wiedza->Uszczelniacze do klimatyzacji Errecom ULTRA mniej znaczy więcej

Przez ponad pięć Errecom pracował nad badaniami i rozwojem, aby przekształcić większość  dodatków do AC/R i systemów chłodzenia w technologie o niskiej dawce, które nazywamy “ULTRA”.

Dawka 6 ml (0,2 uncji obj.) dodatku ULTRA została zaprojektowana do stosowania we wszystkich samochodowych systemach klimatyzacyjnych lub w systemach klimatyzacji i chłodzenia do 21 kW (6 ton).

Ta innowacja stanowi prawdziwy punkt zwrotny dla producentów OEM i konserwatorów systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Rzeczywiście, dzisiaj mogą wprowadzać więcej dodatków w tym samym czasie w tym samym systemie i to pozwala działać szybciej i ekonomiczniej na różne problemy, które mogą wystąpić w klimatyzacji i systemach chłodniczych.
Ta operacja nie jest możliwa ze starszymi dodatkami, ponieważ proponowane dawki na to nie zezwalają.

Naszą misją jest, aby konserwacja Systemów Klimatyzacji i Chłodzenia była tak łatwa, szybka i niedroga, jak to tylko możliwe.

Dodatki ULTRA doskonale ucieleśniają potrzebę interwencji w systemy AC / R z więcej niż jednym rozwiązaniem na raz.

JAKIE SĄ ULTRA ROZWIĄZANIA DOSTĘPNE W NASZYM KATALOGU?

 • EXTREME ULTRA I EXTREME WHITE ULTRA są ogranicznikami przecieków dla systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, przydatnymi do naprawy wycieków gazu chłodniczego do 0,3 mm.
  EXTREME ULTRA jest urządzeniem zapobiegającym nieszczelności w samochodowych systemach klimatyzacyjnych i budynkach klimatyzacji.
  Zaprojektowany w laboratoriach Errecom, EXTREME ULTRA jest idealnym rozwiązaniem do naprawy wycieków gazu chłodniczego, gwarantując pełne, trwałe i elastyczne uszczelnienie systemu.
  EXTREME ULTRA jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami czynnika chłodniczego.
  EXTREME WHITE ULTRA is the Leakstop for Refrigeration Systems, specifically developed for Systems operating with R600 and R290 Refrigerant Gas.
  Oba produkty są bezpieczne, nie zawierają polimerów i nie są rakotwórcze.
2019-05-31T11:04:49+00:00 31 maja 2019|